Forsaken World CZECH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České forum kolem MMORPG hry Forsaken World
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ze by Gildovy realny sraz?

Goto down 
AutorZpráva
Eovhyn

Eovhyn


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 01. 04. 11
Age : 44
Location : Mars - prvni dira z leva

Ze by Gildovy realny sraz? Empty
PříspěvekPředmět: Ze by Gildovy realny sraz?   Ze by Gildovy realny sraz? EmptyThu Apr 28, 2011 10:25 am

Protoze toto neni moje prvni MMO vychazim ze skusenosti, ktere jsem nabral v jinych hrach a klanech, o tom vi kazdej uz:)

Protoze se blizi dovolene a cas prazdnin napadla me tato silena vec Smile -

Tak jsem nakonec zacal o tom klanovev srazu premyslet. Mam to sice mega daleko do CR ale snad bych to zmakl.
Ale jelikoz to mam pres 1000 km, tak bych to potreboval udelat aspon na dva dny.
Kdyz jsem byl treba na PW meli jsme klanovy sraz v Praze. Ti co byli mimoprazsti meli zaistene bydleni u jedne kamaradky, Prazaci nebo ti co bydleli pobliz, dojizdeli.
Bulo to na 2 dny v patek se prijizdelo a v nedeli odjizdelo. Nase skupina ( ti co dojeli ) , jsme se domluvili na vyberu nejake castky a za to se nakoupilo jidlo a pak zbytek byl na kazdem, protoze se prevazne chodilo do hospudky:) a byli prochazky Prahou.

takze ted by to chtelo jestli by tu byl nejaky clovek,ktery by neco podobneho zaridil? No klidne si to vemu na starosti ja, ale asi tezko vsici pojedet na sraz do Warszawy:)
Podle me by to bylo nejlepsi nekde v Brne neho jeho okoli, s tim ze ten co by to mel na starosti by zaridil kde prespat ( u sebe doma asi tezko ale neni problem treba nejaky motel nebo neco levnejsiho... )+ delal b y seznam lidi co by chteli prijet.

takze se tesim na navrhy ( a me Katka doma asi zabije Smile )


Eov
Návrat nahoru Goto down
http://3david@centrum.cz
 
Ze by Gildovy realny sraz?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mega klanovy sraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forsaken World CZECH :: Hráči :: Srazy-
Přejdi na: